ARCHERY FREE
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ARCHERY FREE

GIA TOXOTES
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια?

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
marion

marion


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Registration date : 05/07/2007

Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια?   Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Icon_minitimeΔευ Ιουν 02, 2008 4:51 pm

Καλησπερα φιλοι και συναθλητές τοξοβόλοι,
Αν κατάλαβε καποιος για το που θα γινει ο αγωνας της ομοσπονδία 2Χ70 μ Γ κατηγορια ας μου πει κι εμενα της ξανθιάς! Η Κρητη οπως λενε καποιοι η η Δεκέλεια θα ειναι ο τοπος της μαζωξης!

QUIZ : ποιος διαδιδει ανακριβεις πληροφοριες και ταραζει τους αθλητες οι οποιοι αδυνατουν (οικονομικα) να αντεξουν τετοια ταξιδια ?
farao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PONTIKOS

PONTIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ηλικία : 116
Registration date : 05/07/2007

Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια?   Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Icon_minitimeΔευ Ιουν 02, 2008 8:35 pm

marion έγραψε:
...................................................................
QUIZ : ποιος διαδιδει ανακριβεις πληροφοριες και ταραζει τους αθλητες οι οποιοι αδυνατουν (οικονομικα) να αντεξουν τετοια ταξιδια ?
farao

Ποίοι άλλοι; Οι καθΆ ήν άσχετοι.... filarakia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://archery-blog.blogspot.com
ALEPOU

ALEPOU


Αριθμός μηνυμάτων : 31
Registration date : 12/07/2007

Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια?   Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Icon_minitimeΤρι Ιουν 03, 2008 11:41 pm

marion έγραψε:

QUIZ : ποιος διαδιδει ανακριβεις πληροφοριες και ταραζει τους αθλητες οι οποιοι αδυνατουν (οικονομικα) να αντεξουν τετοια ταξιδια ?
farao
Μέχρι τελικής επίσημης ανακοινώσεως, ακούσανε τα αυτιά μου ότι πρόσφορη ημερομηνία για τον αγώνα Γ΄ κατηγορίας είναι 28+29/06/08 . Τώρα αν θα γίνει στην Κρήτη, την Δεκέλεια, την Πάτρα, την Ρόδο ή κάπου αλλού, αυτό είναι υπό συζήτηση.
Αν όμως το θέτεις φίλη Marion ως QUIZ, εγώ προσωπικά στρέφομαι επί του δικαίου.
Δηλαδή ρωτώ σε……, πόσες φορές έγινε αγώνας στην λεβεντογέννα Κρήτη έστω και Γ΄ Κατηγορίας;
Ιντα μου λες τώρα!! αν κατάλαβα καλά όλοι οι αγώνες πρέπει να γίνονται δίπλα στο σπίτι μας, και στον χώρο που προπονούμεθα!!Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Th_K1Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Th_K11
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marion

marion


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Registration date : 05/07/2007

Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια?   Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Icon_minitimeΤετ Ιουν 04, 2008 8:41 am

ALEPOU έγραψε:

Δηλαδή ρωτώ σε……, πόσες φορές έγινε αγώνας στην λεβεντογέννα Κρήτη έστω και Γ΄ Κατηγορίας;
Ιντα μου λες τώρα!! αν κατάλαβα καλά όλοι οι αγώνες πρέπει να γίνονται δίπλα στο σπίτι μας, και στον χώρο που προπονούμεθα!!Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Th_K1Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Th_K11

Φίλη αλεπού παρεξήγησες .
Μετεφερα απλως την ανησυχία συναθλητή. Μου αρέσει η Κρητη οπως και οι ανθρωποι της γι αυτο και συχνα την επισκεπτομαι .

Για εναν αγωνα ομως που θα χρειαστεί να ταξιδεψει καποιος 8 ωρες με το πλοιο και αλλες 5-7 ωρες (απο δραμα θεσσαλονικη κλπ) ειναι νομιζεις εφιχτο να πάει? farao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PONTIKOS

PONTIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ηλικία : 116
Registration date : 05/07/2007

Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια?   Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Icon_minitimeΤετ Ιουν 04, 2008 10:10 am

Όσο χρόνο δηλαδή χρειάζονται και οι Κρητικοί να πάνε στην Αθήνα.

Αριστοτέλη πόσες ώρες είναι η Ουγγαρία;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://archery-blog.blogspot.com
marion

marion


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Registration date : 05/07/2007

Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια?   Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Icon_minitimeΠεμ Ιουν 05, 2008 8:46 am

[quote="PONTIKOS"][color=black][b]Όσο χρόνο δηλαδή χρειάζονται και οι Κρητικοί να πάνε στην Αθήνα.

Οι κρητες θελουν 8 ωρες να πανε στην αθηνα ενω απο δραμα αθηνα και αθηνα κρητη ειναι 15 περιπου ωρες νομιζω
farao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PONTIKOS

PONTIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ηλικία : 116
Registration date : 05/07/2007

Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια?   Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Icon_minitimeΠεμ Ιουν 05, 2008 5:51 pm

marion έγραψε:

Οι κρητες θελουν 8 ωρες να πανε στην αθηνα ενω απο δραμα αθηνα και αθηνα κρητη ειναι 15 περιπου ωρες νομιζω
farao

Στην περίπτωση αυτή συνιστώ....
Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Aeroplanefly

Αν και αυτό δεν είναι εφικτό, τότε τι να πω; Ας γίνουν όλοι οι αγώνες στην Αθήνα.
Εμένα δεν με πειράζει, την συνήθισα την μοναξιά των στρατοπέδων....(!)
Δεν θέλω να σας τρομάξω, αλλά ο επόμενος αγώνας 2 x 70m θα γίνει στην Κόνιτσα ((αν έχει ενωθεί αυτή και η Κρήτη μέχρι τότε με την υπόλοιπη Αθήνα).....Αθήνα δεν είναι μόνο η Ελλάδα).
oups
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://archery-blog.blogspot.com
DRAKOS

DRAKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Registration date : 07/07/2007

Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια?   Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Icon_minitimeΠεμ Ιουν 05, 2008 8:42 pm

Γειά σας φίλοι μου.
Σας λένε τίποτα οι λέξεις αποκέντρωση και διάδοση του αθλήματος της τοξοβολίας ανά το Πανελλήνιο;
Το θέμα είναι όχι τι μας βολεύει εμάς, αλλά τι ωφελεί το άθλημα που πρεσβεύουμε ώστε να γίνει κραταιό και καταξιωμένο στον αθλητόκοσμο και στην υπόλοιπη κοινωνία.
Ας αφήσουμε λοιπόν τις χιλιομετρικές αποστάσεις κατά μέρος για το πώς βολεύει τον κάθε ένα από εμάς και ας ευχηθούμε να διευρυνθεί το άθλημα μας πανταχόθεν της Ελλάδος .
Με την σειρά μου επιβεβαιώνω ότι καταληκτικές ημερομηνίες για τον αγώνα Γ΄ κατηγορίας είναι αυτές που αναφέρει η φίλη ΑΛΕΠΟΥ δηλαδή στις 28+29/06/08 αλλά χωρίς ακόμη τον ορισμό τοποθεσίας, καθώς επιβεβαιώνω και τον φίλο ποντικό για την Κόνιτσα και τον αγώνα Πρωταθλήματος.
Φίλη marion τι πιό ωραίο η περιήγηση της Ελλάδας μας μέσα από το άθλημα που αγαπάμε; Νομίζω ότι δεν θα διαφωνήσεις .
Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Th_2568841_m1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 127
Ηλικία : 71
Registration date : 21/08/2007

Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια?   Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Icon_minitimeΠεμ Ιουν 05, 2008 10:12 pm

PONTIKOS έγραψε:
Όσο χρόνο δηλαδή χρειάζονται και οι Κρητικοί να πάνε στην Αθήνα.

Αριστοτέλη πόσες ώρες είναι η Ουγγαρία;
Mε την υπέροχη MALEV είναι μόλις μία ώρα και σαρανταπέντε λεπτά και, επειδή βρίσκεται στην προηγούμενη γεωγραφική άτρακτο, κερδίζουμε και μία ώρα!
Με λεωφορείο είναι 20 συνεχείς ώρες. Ξεκινάμε από Αθήνα (Δεληγιάννη ή Ευελπίδων) και φτάνουμε έξω από το ξενοδοχείο "PLATANUS" που βρίσκεται πλάι στο τεράστιο δημόσιο πάρκο Nepliget, ακριβώς απέναντι από τον σταθμό των υπεραστικών λεωφορείων (μέσα δεν επιτρέπεται να σταματήσει διότι θεωρείται "πειρατική γραμμή").
Σε κάθε περίπτωση, όταν κάθε μήνα ή κάθε δυό μήνες (φεύγω στις 27) ξεκινάμε για Ουγγαρία I love you είναι σαν να πηγαίνουμε σπίτι μας... Μπρος στα άλογα και στα τόξα τι 'ναι τα αγερόπλανα και τα παπόρια... geek
Τώρα αν μου πεις να πάω Κρήτη (που την λατρεύω, που ο πατέρας μου έφτιαξε το μεγάλο της αεροδρόμιο, που υπηρέτησα, που μέχρι τα έξι μου μίλαγα ...κρητικά!!!!) ε δε μπορώ να πω ότι θα ήταν η καλύτερή μου! Εκεί δεν έχει Kassai! Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.horsebackarcherygr.com
DRAKOS

DRAKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Registration date : 07/07/2007

Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια?   Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Icon_minitimeΠαρ Ιουν 06, 2008 4:22 pm

Προς τελική και οριστική ενημέρωση σας ο περί ου ο λόγος αγώνας Α΄Β΄Γ΄ κατηγορίας 2Χ70 Α/Γ/Ε/Ν/ Ολυμπιακού και σύνθετου τόξου χωρίς Ολυμπιακό γύρο θα γίνει στο Ηράκλειο Κρήτης Σάββατο 21 και Κυριακή 22 Ιουνίου 2008 στο Εθνικό Στάδιο Ελευθερίας Ηρακλείου Κρήτης.
Η Ομοσπονδία για άλλη μια φορά διέψευσε τον εαυτόν της όταν επίσημα είχε ανακοινώσει στα Σωματεία σαν καταλυτική ημερομηνία στις 28+29 Ιουνίου 2008Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια? Save4
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αγωνας Γ' κατηγοριας στα 70 μ τοποθεσια?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ARCHERY FREE :: Η ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ :: ΑΓΩΝΕΣ-
Μετάβαση σε: