ARCHERY FREE
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ARCHERY FREE

GIA TOXOTES
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008

Πήγαινε κάτω 
+2
ARROW
nio
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nio

nio


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ηλικία : 41
Localisation : Σταματήστε τη γή... θέλω να κατέβω
Registration date : 03/10/2007

Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008   Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 02, 2008 1:35 am

Καλησπέρα σε όλους μας !!??!!
Ναι, ναι... μετά από μακρά απουσία μου από το φόρουμ, επέστρεψα νικητής και αναζωογονημένος!!!
Είχα βάλει σαν στόχο μια καλή εμφάνιση στον παραπάνω αγώνα, και μέχρι ένα σημείο τα κατάφερα! Βγήκα έβδομος στο ατομικό επίπεδο, και κατακτήσαμε την τρίτη θέση στο ομαδικό!!! (μπορούσαμε και καλύτερα confused Embarassed Exclamation )
Για να πετύχω (σε πρώτη φάση) τα παραπάνω, δεν εργαζόμουν, χώρισα, απομακρύνθηκα από την οικογένεια μου και γενικά θυσίασα λίγο πολύ τα πάντα για 2 μήνες όπου ήλπιζα να κάνω προετοιμασία, αλλά μια ίωση-γαστρεντερίτιδα-δηλητηρίαση (η γιαγιά μου είπε ότι ήταν κακό μάτι) με άφησαν να προπονηθώ για μόλις 2 εβδομάδες.
Τώρα, γιατί τα γράφω όλα αυτά... Επειδή, ΑΜΕΣΩΣ μετά την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων, ΤΟΝΟΙ λάσπης, κοπράνων και ενός περίεργου μίγματος παχύρευστου πράσινου βιοχημικού υλικού με καταπλάκωσαν!!! ΑΛΛΑ ΑΜΕΣΩΣ!!!!!!! Τι να πω ρε γαμώτο!!! Γιατί τελικά τα έκανα αυτά...
Όταν ξεκίνησα τοξοβολία το έκανα γιατί έμαθα ότι είναι άθλημα από τζέντλεμαν προς τζέντλεμαν, και επειδή αν αξίζεις, δεν θα υπάρξουν παράγοντες να σε εμποδίσουν! Ψέματα και τα 2!!!! Θα μπω σε λεπτομέρειες αργότερα, απλά θα ήθελα πρώτα να μάθω αν υπάρχει κάπου, από κάποιον επίδοξο κινηματογραφιστή, βιντεάκι με την απονομή του ομαδικού των ανδρών, γιατί η δική μου έκδοση, αν και έχει πεντακάθαρο ήχο, της λείπει λίγο από ευκρίνεια εικόνας!!! Και για να μην παρεξηγηθώ, αυτό που ζητάω δεν το θέλω μόνο για να ικανοποιήσω τον ναρκισσισμό μου και το, πιθανώς, σάπιο εγώ μου, αλλά για να δουν όλοι, για τι πράγμα μιλάω, και για ποιόν λόγω δήλωσα ότι αν δεν αποκατασταθεί το όνομα και η υπόληψή μου, οι υπεύθυνοι θα χάσουν πολλά από εμένα...

Μείνετε συντονισμένοι, κυρίες και κύριοι, οι εξελίξεις αναμένονται συγκλονιστικές!!! ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ.... ΚΑΙ ΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΓΟΥΝΕΣ ΕΧΩ ΛΕΜΕΕΕ..... pig
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ARROW

ARROW


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Localisation : ΥΠΕΡΠΕΡΑΝ
Registration date : 10/07/2007

Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008   Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 02, 2008 7:04 pm

ΦΙΛΕ ΝΙΟ,ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΚΟ ΜΑΤΙ ΗΤΑΝ....ΞΕΡΕΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΣΟΥ Exclamation
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΤΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΟΜΑΔΙΚΗ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΣΑΣ. Very Happy filarakia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marion

marion


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Registration date : 05/07/2007

Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008   Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 02, 2008 8:28 pm

nio έγραψε:


Μείνετε συντονισμένοι, κυρίες και κύριοι, οι εξελίξεις αναμένονται συγκλονιστικές!!! ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ.... ΚΑΙ ΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΓΟΥΝΕΣ ΕΧΩ ΛΕΜΕΕΕ..... pig

Τι να πω .... θα πρεπει να ειμαι παρα μα παρα πολυ ξανθια! Δεν καταλαβα τιποτα . Τι εγινε νιο αστερι της τοξοβολιας και οχι μονο?
Ποιος σε πειραξε?

farao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 127
Ηλικία : 71
Registration date : 21/08/2007

Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008   Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Icon_minitimeΤρι Μαρ 04, 2008 12:03 am

Nio συγχαρητήρια cheers και μερίμνησε να δούμε σε "δημόσια πρώτη" το video! Προσοχή όμως διότι όσο απουσίαζα έμαθα ότι η κΕνωνία μας ταλαιπωρήθηκε αυτή την περίοδο για πολλά περίεργα "video"...
Μarion παρόλο ότι δεν είμαι κι εγώ "ξανθειά" (μάρτυς μου η ...κομμώτριά μου) δεν αντελήφθην τι εννοεί ο φίλτατος Nio. Μήπως επί τη ελεύσει της ρωσικής μαφία εν Αθήναις, ο αγαπητός Συν-Τοξότης απεφάσισε να εφοδιάσει με ...γουναρικά τις άρτι αφιχθείσες Ουκρανές, Τατζικιστανές και λοιπές καλλονές του τέως σοβιετικού μπλοκ;
Νio, πες μας κάτι τις παραπάνω... Basketball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.horsebackarcherygr.com
marion

marion


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Registration date : 05/07/2007

Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008   Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Icon_minitimeΤρι Μαρ 04, 2008 12:18 am

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ έγραψε:

Μarion παρόλο ότι δεν είμαι κι εγώ "ξανθειά" (μάρτυς μου η ...κομμώτριά μου)

Με μεγαλη χαρα βλεπω φιλε αριστοτελη να βρισκεσαι παλι εντος των τοιχων της πολης μας! Καλως ορισες !
farao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nio

nio


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ηλικία : 41
Localisation : Σταματήστε τη γή... θέλω να κατέβω
Registration date : 03/10/2007

Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008   Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Icon_minitimeΤρι Μαρ 04, 2008 2:06 pm

Καλησπέρα σε όλους και σας ευχαριστω για τα καλά σας λόγια!!! Περιμένω τον αγώνα των 70 μέτρων για να δείξω τα δόντια μου, οπου, εκτός απο 2 κουφάλες, (γιατι παντου υπάρχουν 2 κουφάλες) ειναι ολα κοφτερά και λαμπερα!!!
Επι του θέματος λοιπόν, στα επίμαχα βιντεοσκοπημένα στιγμιοτυπα, ακούγεται ξεκάθαρα ο πρόεδρος της ΕΦΟΤ, τη στιγμή που απονέμει το μετάλειο στον Ράπτη και σε εμένα να επαναλαμβάνει (3 φορες συνολικα) οτι το μεταλειο ειναι "πλαστο" και "φτιαχτό απο τη γραμματεία".
1ον, θεωρώ αδιανόητο, τη στιγμή της επιβράβευσης των αθλητών για τις προπσάθειές τους, να ακούγονται τέτοια λόγια, και κυρίως απο τον πρόεδρο της ομοσπονδίας.
2ον, όποιος έχει την παραμικρή αμφιβολία για τους βαθμους που καταφεραμε να συγκεντρώσουμε, ειναι ελεύθερος να τους καταμετρήσει και μόνος του.
3ον, επειδή την γραματεία των αγώνων υποστηρίζαμε ο Ραπτης και εγώ, με ξενύχτια για να δουλεύουν όλα σωστα τη μέρα του αγώνα, να υπαρχουν τα σωστά ονόματα στις σωστες κατηγορίες και διαφορα ακόμα, συνυπολογίζοντας το ταυτόχρονο άγχος μας πάνω στις βολές μας, αν πάνε όλα καλά στη γραμματεία, αποφασίσαμε να αποσυρθούμε αθόρυβα απο το συγκεκριμένο πόστο, εμείς και ο εξοπλισμός που παρείχαμε.
4ον, και αναφορικά στα προσωπικά σχόλια που ακούστηκαν έντονα για εμένα, οτι για παράδειγμα "την έπεσα άκομψα" σε μιά απο τις παρεβρισκόμενες στο χώρο κοπελιές, εχω να πώ οτι, εφόσον δέν ήταν αθλήτρια, δεν ήταν σύζυγος - κόρη - ερωμένη και δεν ξερω και εγω τι άλλο εκείνων που ασχολήθηκαν, (και κυρίως απο την στιγμή που το περιστατικό αυτό ποτέ δεν έλαβε χώρα) καλά θα κάνουν να κρατούν το στόμα τους κλειστό!!!
5ον και κλείνωντας το τελευταίο σχόλιο ήταν οι άκομψες ενδυματικές μου επιλογές! Την δέυτερη μέρα του αγώνα, εμφανίστηκα με ένα κοντομάνικο μπλουζάκι περίπου σάν αυτό: http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/yhst-29210190611743_1989_9614965 " border="0" alt=""/> . Εκτός του ότι δεν υπολόγιζα οτι θα έμενα με αυτό την ώρα του αγώνα, (εδωσα την μπλούζα μου σε αθλήτριά μας η οποία δεν θα περνούσε τον έλεγχο για την αθλητική περιβολή) έχω κάθε δικαίωμα να φοράω οτι θέλω, εφόσων δεν προσβάλλει τους τριγύρω μου. Όσοι λοιπόν προσβλήθηκαν με τα ρούχα μου, ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ, να δούμε τι θα πούνε!!! (γιατι όπως το βλέπω το θέμα, ΘΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΟΝΙΜΩΣ ΤΑ "ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ" του legend μου, με ρούχα η χωρίς!!!)

Αυτά για τώρα... Όσο για τα "ΓΟΥΝΑΡΙΚΑ" εχω πιο πολλά και απο την καστοριά ολόκληρη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PONTIKOS

PONTIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ηλικία : 116
Registration date : 05/07/2007

Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008   Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Icon_minitimeΤρι Μαρ 04, 2008 9:01 pm

nio έγραψε:
Καλησπέρα σε όλους και σας ευχαριστω για τα καλά σας λόγια!!! Περιμένω τον αγώνα των 70 μέτρων για να δείξω τα δόντια μου, οπου, εκτός απο 2 κουφάλες, (γιατι παντου υπάρχουν 2 κουφάλες) ..........στα επίμαχα βιντεοσκοπημένα στιγμιοτυπα, ακούγεται ξεκάθαρα ο πρόεδρος της ΕΦΟΤ, τη στιγμή που απονέμει το μετάλειο στον Ράπτη και σε εμένα να επαναλαμβάνει (3 φορες συνολικα) οτι το μεταλειο ειναι "πλαστο" και "φτιαχτό απο τη γραμματεία".
......επειδή την γραματεία των αγώνων υποστηρίζαμε ο Ραπτης και εγώ, με ξενύχτια για να δουλεύουν όλα σωστα τη μέρα του αγώνα, να υπαρχουν τα σωστά ονόματα στις σωστες κατηγορίες και διαφορα ακόμα, συνυπολογίζοντας το ταυτόχρονο άγχος μας πάνω στις βολές μας, αν πάνε όλα καλά στη γραμματεία, αποφασίσαμε να αποσυρθούμε αθόρυβα απο το συγκεκριμένο πόστο, εμείς και ο εξοπλισμός που παρείχαμε.
............

Οι κουφάλες που αναφέρεις φίλε nio δυστυχώς δεν είναι δύο είναι περισσότερες και δεν είναι δικές σου.
Έχουν ονοματεπώνυμο.
Στον εξοπλισμό σας δεν ήταν και μια ιστοσελίδα;
Πάρτε κι αυτήν.
Τι να την κάνουν οι σκώληκες την ιστοσελίδα!
Μου φαίνεται ότι έχουμε μπερδευτεί αθλητές και αθλητάμπουρες.
Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Canofworms
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://archery-blog.blogspot.com
giorgos




Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ηλικία : 48
Registration date : 13/07/2007

Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008   Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Icon_minitimeΤρι Μαρ 11, 2008 8:50 pm

Φιλε Νιο το λάθος ήταν δικό σου που ενώ ήσουν αγωνιζόμενος, ήσουν και στη γραμματεία.Έπρεπε να το περιμένεις ότι θα έδινες τροφή για σχόλια.Εννοείται πως αν δεν κέρδιζες μετάλλιο δεν θα πείραζε κανένα.Αλλά όπως λέει ο λαός, όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια, όσοι δεν είχαν κάποια επιτυχία στον συγκεκριμένο αγώνα έψαχναν να βρουν τι έφταιξε, και την πληρώσατε εσείς οι δύο.

Κρίμα πάντως στον <<πρόεδρο>> αν είπε όντως τέτοια πράματα. Απαράδεκτο να προσβάλλει έτσι αθλητές.Αν είχε κάποια στοιχεία μπορούσε να σας αποκλείσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 127
Ηλικία : 71
Registration date : 21/08/2007

Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008   Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Icon_minitimeΤρι Μαρ 11, 2008 11:41 pm

Kαλή μου Marion σε ευχαριστώ. Μετά από μία θαυμάσια εκπαιδευτική εμπειρία στη Σλοβενία [ http://www.horsebackarcherygr.com/dressageinlipica.htm ] νά 'μαι και πάλι εδώ για πίκρες!
Nio θα συμφωνήσω με τον Γεώργιο ότι θα έπρεπε να αποφύγεις ε π ι μ ε λ έ σ τ α τ α την Γραμματεία ώσπερ ο εξαποδώ το λιβάνι! Βεβαίως, δεν παραβλέπω ότι καλή τη πίστει ενεπλάκης σε γραμματειακά καθήκονται αλλά, αλλά...!
Εάν, τώρα, ο Πρόεδρος "απένειμε" μετάλλιο παραδεχόμενος μεγαλοφώνως ότι αυτό που απονέμει είναι "πλαστό" τότε, συγγνώμη, αλλά ο άνθρωπος αυτός πρέπει να συλληφθεί ως επικίνδυνος για την δημόσια ασφάλεια! Ή θα έπρεπε να ΜΗΝ το απονείμει, ή θα έπρεπε να ΜΗΝ παραδεχθεί δημοσία πλαστότητα! Μήπως υπάρχει εν προκειμένω κάποια παρεξήγηση, κάποια υπερβολή, διότι ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ δεν μου φαίνεται "εύπεπτο" ένα τέτοιο ολίσθημα από έναν (έστω!) αθλητικό παράγοντα! Αυτό μόνον ως "αυτογκόλ" αστοιχειώτου παπατζή σε πάροδο της Αθηνάς θα εδικαιολογείτο!
Το θέμα της αμφιέσεως, τώρα. Φίλτατε Nio νομίζω ότι ένας Αθλητής σε αθλητικό χώρο θα πρέπει να εκπέμπει και εξωτερικό "φως"! Σε γνώρισα και χάρηκα για την παρουσία και την εμφάνισή σου! Αυτό όμως το "μπλουζάκι" που παραθέτεις στο link νομίζω ότι σε αδικεί και ως Άνθρωπο και ως Αθλητή. Δεν είμαι διόλου "πουριτανός" και έχω κάνει ήδη πράξη αυτό που υπαινικτικά δηλώνεις. Σε μία διαδήλωση ζωοφίλων έξω από την Βουλή (χρόνια πριν...) ήμουν με ένα αθλητικό σορτσάκι όταν οι συν-διαδηλωτές με επεφόρτισαν να επιδώσω ένα Ψήφισμα μέσα στη Βουλή (για το δικαίωμα υπάρξεως κατοικιδίων σε διαμερίσματα). Πήρα το Ψήφισμα πέρασα στο προαύλιο και τότε οι αστυνομικοί μου είπαν ότι απαγορεύεται το σορτ! Εν ριπή οφθαλμού το ...έβγαλα ενώπιον όλων και άρχισα να τρέχω στη Β. Σοφίας καταδιωκόμενος μέχρι τη Κουμπάρη όπου μπούκαρα σε πολυκατοικία και το ξαναφόρεσα. Είχε γίνει Ο χαμός! ...Όμως τότε ήμουν στη Βουλή (=τριμπούρδελο) και όχι σε αγωνιστικό χώρο. Στην Ομάδα μας προπονούμεθα φορώντας υποχρεωτικά καφτάνι και περίζωμα. Η ενδυμασία του Αθλητού είναι μέρος της προσωπικότητός του!
Πάντως είμαι χαρούμενος που στην Ελληνική Τοξοβολία υπάρχουν Αθλητές όπως εσύ και δεν μέμφομαι τις ενδυματολογικές επιλογές σου όταν κάποιοι μεγαλύτεροι σαν και εμένα (ηθελημένα ή αθέλητα) σου στρώνουν τον "δρόμο" με σκουπίδια!
Εύχομαι η επόμενη εμφάνισή σου να είναι ανάλογη της Προσωπικότητός σου όπως την είδα από κοντά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.horsebackarcherygr.com
PONTIKOS

PONTIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ηλικία : 116
Registration date : 05/07/2007

Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008   Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Icon_minitimeΤετ Μαρ 12, 2008 10:18 am

giorgos έγραψε:
Φιλε Νιο το λάθος ήταν δικό σου που ενώ ήσουν αγωνιζόμενος, ήσουν και στη γραμματεία.Έπρεπε να το περιμένεις ότι θα έδινες τροφή για σχόλια.Εννοείται πως αν δεν κέρδιζες μετάλλιο δεν θα πείραζε κανένα.Αλλά όπως λέει ο λαός, όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια, όσοι δεν είχαν κάποια επιτυχία στον συγκεκριμένο αγώνα έψαχναν να βρουν τι έφταιξε, και την πληρώσατε εσείς οι δύο.

Κρίμα πάντως στον <<πρόεδρο>> αν είπε όντως τέτοια πράματα. Απαράδεκτο να προσβάλλει έτσι αθλητές.Αν είχε κάποια στοιχεία μπορούσε να σας αποκλείσει.

Θα μου επιτρέψετε φίλοι συντοξότες να πω, πως η διοίκηση παρωδία «εξ ιδίων κρίνει τα αλλότρια» καθώς επίσης, ότι τα «ράσα δεν κάνουν τον παπά». Στην προσπάθεια της, η διοίκηση παρωδία να καλύψει τα άνομα τιμολόγια και αμαρτίες της προηγούμενης διοίκησης συμμορίας, βαίνει σε αποφάσεις που δρουν ως επικήδειος του αθλήματος της τοξοβολίας (και οι οποίες αναφέρονται εν πολλοίς σε άλλα δημοσιεύματα κατά καιρούς). Οι διοικήσεις παρωδία και συμμορία, μοιράζονται τον ίδιο και τον αυτό θώκο, αφού τα εκτελεστικά όργανα της τέως διοίκησης , είναι και εκτελεστικά όργανα και της νυν τελούσας υπό εκκαθάριση στοιχείων και αποδείξεων διοίκησης. Όμως τον πρόεδρο της Omertà (του σικελικού κώδικα σιωπής) τι τον νομιμοποιεί να ομιλεί για παρατυπίες και συνωμοσίες, όταν ο ίδιος είναι ο αρχιτέκτονας της παρατυπίας; Που είναι κύριε παρατυπία ο εισαγγελέας, που θα εξέταζε τις ανομίες της προηγούμενης διοίκησης συμμορίας, σύμφωνα με την απόφαση της γενικής συνέλευσης; Τίποτα και Πουθενά, άφαντος στον χωροχρόνο ο εισαγγελέας. Το μόνο που ξέρετε να κάνετε παρωδία και συνωμοσία συνάμα, είναι να δείχνετε την νομιμοφανή μουτσούνα σας και να δηλητηριάζετε τους νέους που προσπάθησαν να ξελασπώσουν την παλαιολιθική γραμματεία σας και την καταχρεωμένη ιστοσελίδα σας. Βεβαίως κάπου-κάπου τσιμπάτε και κανένα μικροαπατεώνα (που γράφει κανένα πόντο παραπάνω) με την βοήθεια του σώματος των κριτών-δεκανίκι, για τα μάτια του κόσμου. Ρε Ουστ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://archery-blog.blogspot.com
nio

nio


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ηλικία : 41
Localisation : Σταματήστε τη γή... θέλω να κατέβω
Registration date : 03/10/2007

Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008   Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Icon_minitimeΤετ Μαρ 12, 2008 6:37 pm

Για μία ακόμα φορά θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους...

Παράθεση :
Εάν, τώρα, ο Πρόεδρος "απένειμε" μετάλλιο παραδεχόμενος μεγαλοφώνως ότι αυτό που απονέμει είναι "πλαστό"
(μόνο που το μετάλλιο δεν ήταν πλαστό, και ο τοξότης που με θυσίες το κέρδισε θα τους το φέρει στο κεφάλι!!!!! Βασικά για την ακρίβεια, θα κάνω ότι μπορώ για να ΚΕΡΔΙΣΩ ένα ακόμα στους προσεχείς αγώνες ανοιχτοί χώρου, ΜΗ έχοντας οποιαδήποτε σχέση με γραμματεία ΜΗ μιλώντας σε κανένα από τη στιγμή που θα μπω στον αγωνιστικό χώρο και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο! Εκεί να δω τι θα πουν!!! Αλλά, αν τελικά κερδίσω, καλά θα κάνουν να προβλέψουν να μην μου το απονείμει ο ίδος.... Θα πάψω να φέρομαι σαν αθλητής... Η αγανάκτισή μου έχει φτάσει στα όριά της...

Όσο τώρα για την μπλούζα, εκτός του ότι ήταν δώρο, ΔΕΝ σκόπευα να την εμφανίσω στον αγωνιστικό χώρο... Δηλαδή αν φορούσα μπλουζάκι ΒΙΒΕΧΡΩΜ, θα με κατηγορούσαν για αθέμιτη διαφήμιση... Στο κάτω κάτω, δεν έχω την οικονομική δυνατότητα για πολλά περισσότερα... Και για του λόγου το αληθές τα τ-shirt μου, είναι ή διαφημιστικά (forthnet, Gene Kelly, γυψομετάλ) ή δώρα... Αφού λοιπόν ενοχλήθηκαν τόοοοοσο, να πάνε να μου αγοράσουν t-shirt σαν τα δικά τους... Εγώ θα τα φορέσω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 127
Ηλικία : 71
Registration date : 21/08/2007

Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008   Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008 Icon_minitimeΔευ Μαρ 24, 2008 1:07 am

Νio περιμένουμε νέα σου.
Και γράφε ασχέτως ..."μπλουζακίου"! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.horsebackarcherygr.com
 
Κύπελλο Ελλάδος Κ. Χ. 23-24/02/2008
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ARCHERY FREE :: Η ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ :: ΑΓΩΝΕΣ-
Μετάβαση σε: