ARCHERY FREE
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ARCHERY FREE

GIA TOXOTES
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ

Πήγαινε κάτω 
+5
PONTIKOS
DRAKOS
ALEPOU
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
roula_1
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
roula_1

roula_1


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Registration date : 19/11/2007

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ   ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20, 2007 10:53 am

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΞΟΤΕΣ ΥΓΕΙΑ,ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ....
ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ santa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 127
Ηλικία : 71
Registration date : 21/08/2007

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ   ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20, 2007 3:32 pm

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Budacastle
H Ελληνική Ομάδα Έφιππης Τοξοβολίας "ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ KASSAI" από την χιονισμένη και πανέμορφη Βουδαπέστη, εύχεται σε όλους τους Έλληνες Συν-Τοξότες, στους Οικοδεσπότες αυτού του Φόρουμ και στα μέλη του:
ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΚΙΤΡΙΝΟ!
για όλες τις προσδοκίες τους που περιμένουν να υλοποιηθούν το 2008!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.horsebackarcherygr.com
ALEPOU

ALEPOU


Αριθμός μηνυμάτων : 31
Registration date : 12/07/2007

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ   ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20, 2007 3:36 pm

Οι χαρούμενες αυτές ημέρες, να φέρουν αγαλίαση στις καρδιές όλων μας, και ας νιώσουμε όλοι παιδια. santa
ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Christmas-Lights
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DRAKOS

DRAKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Registration date : 07/07/2007

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ   ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20, 2007 3:55 pm

Το μήνυμα των Χριστουγέννων, ας αναγεννήσει τις ελπίδες μας, δίνοντας στον καθένα μας την ευκαιρία πραγματοποίησης των προσδοκούμενων, χαρίζοντας υγεία, ευημερία και επιτυχίες.
ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ : cheersΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Th_winter027


Έχει επεξεργασθεί από τον/την στις Δευ Ιαν 07, 2008 12:58 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PONTIKOS

PONTIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ηλικία : 116
Registration date : 05/07/2007

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ   ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Icon_minitimeΠαρ Δεκ 21, 2007 4:11 am

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Nativity

Εύχομαι σε όλα τα τοξόπουλα και τις τοξοπούλες ευτυχία, ειρήνη, αγάπη και επιτυχίες.
Είθε το πνεύμα των Χριστουγέννων να υλοποίηση την όποια ευγενή προσδοκία έχετε και να φέρει την λύτρωση στην τοξοβολία.

Καλά Χριστούγεννα.

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ 231
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://archery-blog.blogspot.com
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Registration date : 05/07/2007

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ   ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Icon_minitimeΠαρ Δεκ 21, 2007 4:51 am

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ DeckthehallMerryChristmas
Καλά Χριστούγεννα σε όλα τα μέλη του Forum και τους αναγνώστες του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://archery.forumgreek.com
marion

marion


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Registration date : 05/07/2007

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ   ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Icon_minitimeΠαρ Δεκ 21, 2007 9:28 am

Να ευχηθώ κι εγώ σε ολους να περάσετε ομορφα αυτές τις ημέρες να ξεκουραστείτε να απολαύσετε την παρεα των αγαπημενων σας ανθρώπων .... και με τον νέο χρονο να εχετε επιτυχίες σε ολους τους στοχους σας .... αθλητικούς και μη! farao

ΥΣ. δράκε αυτό το χαριτωμενο δρακάκι που ξεφυσάει μπορεις να μου το στειλεις στο ε μαιλ μου?
farao


Έχει επεξεργασθεί από τον/την στις Τετ Δεκ 26, 2007 9:17 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PONTIKOS

PONTIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ηλικία : 116
Registration date : 05/07/2007

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ   ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Icon_minitimeΠαρ Δεκ 21, 2007 10:56 am

marion έγραψε:
ΥΣ. δράκε αυτό το χαριτωμενο δρακάκι που ξεφυσάει μπορεις να μου το στειλεις στο ε μαιλ μου?
farao

ΚΛΕΨΤΟ. COPY-PASTE.
XI,XI,XI.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://archery-blog.blogspot.com
ARROW

ARROW


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Localisation : ΥΠΕΡΠΕΡΑΝ
Registration date : 10/07/2007

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ   ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Icon_minitimeΣαβ Δεκ 22, 2007 1:18 pm

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ... santa santa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nio

nio


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ηλικία : 41
Localisation : Σταματήστε τη γή... θέλω να κατέβω
Registration date : 03/10/2007

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ   ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Icon_minitimeΚυρ Δεκ 23, 2007 10:30 pm

ΕΕΕΕ.... Τι γίνεται εδώ???? Ευχολοπόστ!!!! Υπέροχο!!! Χρόνια πολλά στον εαυτό μου, στον... Ε?? Τι??? Μόνο για τις άγιες ημέρες... Με περιορίζετε παλι.... Αχχ... τέλος πάντων, για να δώ τι μπορώ να κάνω....

ΣΕ ΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΤΟΥΣ
ΣΕ ΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΣΑ
ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ
ΚΑΙ ΤΟ 2004 (ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ) ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΖΗΤΑΜΕ!

Ευχές προς πάσα κατεύθυνση, προς αντίπαλα στρατόπεδα και μη, ευχές όμορφες και γαλήνιες όπως αρμόζουν στις μέρες αυτές. Ακόμα και στους μεγαλύτερους πολέμους, τέτοιες μέρες υπάρχει ανακωχή απο όλους τους ''αντιπάλους''. Εεεε και μετά τις γιορτές έχει ο Θεός ..δεν νομίζετε ?

Χρόνια Πολλά, ΥΓΕΙΑ πάνω απο όλα, Αγάπη και Ευτυχία σε όλους τους απανταχού Ελληνες και Ελληνίδες τοξότες!!

Tου κόσμου ούλες τις χαρές
εγώ θα τις μαζέψω
στο φόρουμ θέλω να τις δω
κι ύστερα θα κουρσέψω!!

Να βρώ το βότανο αυτό
που πάντα θα ενώνει
τα μέλη τα αγαπητά
που θα τα στεφανώνει!!!!

Κι αν κάπου όλοι αυτοί
που σήμερα γελάμε
εύχομαι το 2007
μαζί να τραγουδάμε !!!!!

(clopywrite 2007-2008)

Φιλικά:
(ε.. Ξέρετε ποιός..!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marion

marion


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Registration date : 05/07/2007

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ   ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Icon_minitimeΠεμ Δεκ 27, 2007 3:43 pm

nio έγραψε:


Φιλικά:
(ε.. Ξέρετε ποιός..!!!)

Χρονια πολλα και σε σενα νιο ! Οχι δεν ξερουμε ποιος ειναι σε αυτη την φωτογραφια ! farao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 127
Ηλικία : 71
Registration date : 21/08/2007

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ   ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Icon_minitimeΔευ Δεκ 31, 2007 11:00 pm

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ VARGATANYAFARMA95

Κάτι μου λέει ότι το 2008 έρχεται κάπως ...παράξενα και φέρνει στον καθένα μας πολλά καλούδια. Έχω την αίσθηση ότι τούτος ο παράξενος ταξιδιώτης "2008" θα μας φέρει μέχρι και την απάντηση στο ποιός απεικονίζεται στο avatar του ...NIO!
Για να δούμε...
Ωστόσο και από Αθήνα πλέον santaΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑsanta!!!!!!!

Κι εγώ θα αναπολώ τις τελευταίες μέρες στην Ουγγαρία πριν συμβουλευθώ το επόμενο δρομολόγιο της "MALEV" geek
http://www.horsebackarcherygr.com/inpusztawithcsiks.htm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.horsebackarcherygr.com
ARROW

ARROW


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Localisation : ΥΠΕΡΠΕΡΑΝ
Registration date : 10/07/2007

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ   ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Icon_minitimeΣαβ Ιαν 05, 2008 4:15 pm

KAΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΞΟΤΕΣ ΜΑΣ.ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ.ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΤΟ 2008.ΕΥΧΟΜΑΙ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΚΙΤΡΙΝΟ cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DRAKOS

DRAKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Registration date : 07/07/2007

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ   ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Icon_minitimeΔευ Ιαν 07, 2008 12:52 am

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Th_11 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ - ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ - ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Th_bird027 ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ Th_dragon001
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΕΥΧΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ARCHERY FREE :: ΕΝ ΑΡΧΗ :: ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ-
Μετάβαση σε: