ARCHERY FREE
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ARCHERY FREE

GIA TOXOTES
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας.

Πήγαινε κάτω 
+5
marion
DRAKOS
LOUIS
aetos
Admin
9 απαντήσεις

Συμφωνείτε με την αποχή από τους χειμερινούς αγώνες Α! και Β! κατηγορίας;
Ναί
Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Vote_lcap63%Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Vote_rcap
 63% [ 10 ]
Όχι
Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Vote_lcap37%Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Vote_rcap
 37% [ 6 ]
Σύνολο Ψήφων : 16
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Registration date : 05/07/2007

Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας.   Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Icon_minitimeΠεμ Οκτ 11, 2007 8:32 pm

Προβλέπεται θερμός χειμώνας.
Θα ήταν καλό κάποιοι να ενδιαφερθούν πραγματικά, ή να παραιτηθούν.
Δεν έχει νόημα να δηλώνεις παρόν και να είσαι άλλου.

Ποντικέ θα μ’ αφήσεις να πάω να πιω το καφεδάκι μου; scratch


Έχει επεξεργασθεί από τον/την στις Τρι Οκτ 16, 2007 10:26 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://archery.forumgreek.com
aetos

aetos


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ηλικία : 63
Localisation : KONITSA
Registration date : 13/07/2007

Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας.   Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Icon_minitimeΠεμ Οκτ 11, 2007 9:08 pm

ΛΕΥΚΗ ΠΕΤΣΕΤΑ ΣΤΟ ΤΑΠΙ ΤΟ ΛΕΝΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟ.
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ Η ΑΓΩΝΑ.

Η ΕΓΚΑΤΑΛΗΨΗ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΥΤΟΜΟΛΙΑ ΠΟΥ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΤΗΣ ΤΙΣ ΞΕΡΕΤΕ?

ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ-ΤΡΙΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΘΕΤΑ ΑΝΤΙΘΕΤΟΙ. ΔΕΝΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΕΤΣΙ.

ΔΕΝ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ farao study queen
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.epirus.com/limni  timficlub.com
LOUIS

LOUIS


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ηλικία : 55
Registration date : 01/08/2007

Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας.   Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Icon_minitimeΠεμ Οκτ 11, 2007 11:01 pm

oups Shocked
δεν είναι λύση αυτή.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DRAKOS

DRAKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Registration date : 07/07/2007

Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας.   Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Icon_minitimeΠεμ Οκτ 11, 2007 11:47 pm

aetos έγραψε:
ΛΕΥΚΗ ΠΕΤΣΕΤΑ ΣΤΟ ΤΑΠΙ ΤΟ ΛΕΝΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟ.
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ Η ΑΓΩΝΑ.

ΔΕΝ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ farao study queen

Φίλε αετέ τουλάχιστον εγώ γνωρίζω για την λευκή πετσέτα όπως θεωρώ και πολλοί άλλοι. Ο φίλος ποντικός έκανε μια πρόταση που δεν πρέπει να την παίρνουμε εξ΄ απαλών ονύχων. Σήμερα η κατάσταση που διαδραματίζεται με την Ομοσπονδία είναι στα όρια του εκτός ελέγχου. Γνωρίζεις πολλά, αν όχι περισσότερα από πολλούς άλλους που κοιμούνται τον ύπνο του δικαίου.
Προτάσεις λοιπόν φίλε αετέ, γιατί έχεις κάθε λόγο και δικαίωμα να τις εκφράσεις, για να είσαι μετά απόλυτος στο να μην επανέλθεις στο θέμα. Wink


Έχει επεξεργασθεί από τον/την στις Δευ Οκτ 22, 2007 10:09 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marion

marion


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Registration date : 05/07/2007

Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας.   Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2007 10:59 am

DRAKOS έγραψε:


Προτάσεις λοιπόν φίλε αετέ, γιατί έχεις κάθε λόγο και δικαίωμα να τις εκφράσεις..

Καλημερα συναθλητες τοξοβόλοι.
Αυτο ηθελα να ρωτησω κι εγω αλλα με προλαβε ο δρακος! Τι αλλες προτασεις εχετε αφου δεν συμφωνειτε με την αποχη απο τους αγωνες?

Παντως μην ξεχναμε οτι στο πανευρωπαικο του 2006 στην αθηνα ( πανευρωπαικο δεν ηταν ?) που οι αθλητες εκαναν καθιστικη διαμαρτυρια ( η απολυτη ξεφτιλα μας ως εθνος) κι επετυχαν τις καλυτερες συνθηκες αγωνα και διαβιωσης !

farao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PONTIKOS

PONTIKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ηλικία : 116
Registration date : 05/07/2007

Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας.   Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2007 12:24 pm

Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Aetos4«… Όταν πετάς από ψηλά μοιάζει η γη με ζωγραφιά..» και ίσως να είναι ένα λόγος για να αντιλαμβάνεσαι συγχυστικά τις έννοιες με αποτέλεσμα να οδηγείσαι σε ταύτιση ή ασαφή συμφυρμό αλήθειας και μύθου.
Η λευκή πετσέτα σημειολογικά έχει να κάνει με την παραίτηση και την αποδοχή της ήττας.
Η συμμετοχή σε κάτι που δεν συμφωνείς και είσαι αντίθετος (αν!), σημαίνει ακριβώς αυτό.

Λευκή πετσέτα - παραίτηση από τις πεποιθήσεις σου.
Συμμετέχω σημαίνει αποδέχομαι, άρα στηρίζω τις επιλογές των μπαγλαμάδων της τοξοβολίας και ρίχνω λευκή πετσέτα στις αρχές μου και τις ιδέες μου προδίδοντας τες.
Είτε από φόβο, είτε από δειλία, είτε λόγω ηθικής ελαστικότητας.
Δηλαδή Αυτομολώ των αξιών μου, δεν τις υπερασπίζομε και επιτρέπω τον βιασμό τους με αντάλλαγμα την συμμετοχή μου σε μία διάτρητη διαδικασία, προκειμένου να νιώσω σπουδαίος, διεκδικώντας ένα θαμπό μετάλλιο.
Αποδέχεσαι λοιπόν τον βιασμό της θεάς τοξοβολίας συμμετέχοντας.
Απέχω, σαφώς σημαίνει δεν μετέχω σε κάτι για το οποίο διαφωνώ, δεν γίνομε ουραγός του οποιουδήποτε, είμαι πιστός των αξιών μου και των επιλογών μου.
Κάποιοι λοιπόν με την διαδικασία του συμφυρμού συμμετοαπέχουν υποκλινοδιαμαρτυρόμενοι.
Μην ομογενοποιούμε λέξεις και έννοιες. Αποχή, διαμαρτυρία, και απεργία είναι μορφές αγώνα.
Η συμμετοχή δεν είναι.

Αν τώρα κάποιοι διδάσκουν τους μικρούς αθλητές την συμμετοχική διαμαρτυρία και τον μοναχικό «συνωστισμό» σε στρατόπεδα και σε άνομες διαδικασίες, σημαίνει ότι τους διδάσκουν τον φόβο, την δειλία και τον Ραγιαδισμό.
Με την πρόταση μου για απεργία πιθανολογούν κάποιοί ότι δεν αγαπώ το «άθλημα» των ΡαζήδωΣαμαροΚαζουρέων και έχουν δίκιο.
Περιμένω λοιπόν από αυτούς που το αγαπούν και δεν επανέρχονται στο θέμα, τις προτάσεις τους.
Να μάθουμε επιτέλους τι επιθυμούν και πόσο αγαπούν το άθλημα αυτοί!.
Είναι διατεθειμένοι να ανοίξουν πανό διαμαρτυρίας και να στηθούν μπροστά στους στόχους στην διάρκειά των αγώνων, ή είναι άλλα «λόγια να ‘μαστε αγαπημένοι»;
Είναι διατεθειμένοι να λύσουν την σιωπή τους για να μας διαφωτίσουν τι εννοούν με το
«άλλοι τρόποι διαμαρτυρίας» ή «πουλάνε φύκια για μεταξωτές κορδέλες»;
Εγώ που δεν αγαπώ το «άθλημα» βεβαίως θα επανέλθω στο θέμα.
Ούπς;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://archery-blog.blogspot.com
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 127
Ηλικία : 71
Registration date : 21/08/2007

Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας.   Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2007 2:51 pm

Ο Ποντικός, πολύ σωστά επισημαίνει:
Συμμετέχω σημαίνει αποδέχομαι, άρα στηρίζω τις επιλογές των μπαγλαμάδων της τοξοβολίας και ρίχνω λευκή πετσέτα στις αρχές μου και τις ιδέες μου προδίδοντας τες.
και η Μarion εξίσου σωστά υπενθυμίζει:
Παντως μην ξεχναμε οτι στο πανευρωπαικο του 2006 στην αθηνα ( πανευρωπαικο δεν ηταν ?) που οι αθλητες εκαναν καθιστικη διαμαρτυρια ( η απολυτη ξεφτιλα μας ως εθνος) κι επετυχαν τις καλυτερες συνθηκες αγωνα και διαβιωσης !
Έτσι, νομίζω ότι ο φίλτατος Αετός θα έπρεπε να επανέλθει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.horsebackarcherygr.com
ARROW

ARROW


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Localisation : ΥΠΕΡΠΕΡΑΝ
Registration date : 10/07/2007

Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας.   Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Icon_minitimeΤετ Οκτ 17, 2007 3:56 pm

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΚΟΙΝΗ ΘΕΣΗ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΟΥΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ,ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΑ ΑΡΓΗΣΑΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΓΥΡΟΙ,ΟΛΟΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ..ΠΟΛΛΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΡΑΤΗΣΑΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΤΡΕΝΑ,ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ ΚΑΙ ΠΛΟΙΑ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝMad ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΓΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΓΥΡΟ..ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΘΛΗΤΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΑΣΑ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΚΡΙΤΕΣ,ΜΟΥ ΕΞΕΦΡΑΣΕ ΤΗΝ ΛΥΠΗ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ.ΔΕΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥΣ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ EINAI OTI ΕΝΑΣ ΛΥΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝΕΙ.....ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ.
ΦΙΛΙΚΑ ARROW
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ALEPOU

ALEPOU


Αριθμός μηνυμάτων : 31
Registration date : 12/07/2007

Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας.   Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Icon_minitimeΤετ Οκτ 17, 2007 8:24 pm

ARROW έγραψε:
.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ EINAI OTI ΕΝΑΣ ΛΥΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝΕΙ.....ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ.
ΦΙΛΙΚΑ ARROW

Επειδή λοιπόν ξέρουμε ποιός είναι αυτός What a Face που λύνει και δένει , ας τον απομονώσουμε κράζοντάς τον, affraid σε επερχόμενο αγώνα της Ομοσπονδίας και ας τον δέσουμε με τον γόρδιο δεσμό, ώστε να μην λυθεί ποτέ. Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DRAKOS

DRAKOS


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Registration date : 07/07/2007

Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας.   Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Icon_minitimeΤετ Οκτ 17, 2007 8:48 pm

ALEPOU έγραψε:
ARROW έγραψε:
.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ EINAI OTI ΕΝΑΣ ΛΥΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝΕΙ.....ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ.
ΦΙΛΙΚΑ ARROW

Επειδή λοιπόν ξέρουμε ποιός είναι αυτός What a Face που λύνει και δένει , ας τον απομονώσουμε κράζοντάς τον, affraid σε επερχόμενο αγώνα της Ομοσπονδίας και ας τον δέσουμε με τον γόρδιο δεσμό, ώστε να μην λυθεί ποτέ. Twisted Evil

Άντε παιδία να μπούμε σε καμιά σειρά και ξεφωλιάσουμε τον ασβό, μήπως και δούμε άσπρη μέρα flower για να χαιρόμαστε αυτό που αγαπάμε και κάνουμε. cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ARROW

ARROW


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Localisation : ΥΠΕΡΠΕΡΑΝ
Registration date : 10/07/2007

Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας.   Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας. Icon_minitimeΤετ Οκτ 17, 2007 10:11 pm

ΦΙΛΗ ALEPOU KAI ΦΙΛΕ DRAKE,ΕΓΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΚΕΙΝΟΝ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ...ΓΙΑΤΙ ΕΝΩ ΕΧΕΙ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΕΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΡΑΖΟΥΜΕ?ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΥΜΑΝΤΟ?ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΠΩΣ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΗΣ ΕΦΟΤ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ ΒΡΕΘΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΝΕΝΟΧΛΗΤΟΣ.ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ.ΛΟΓΙΚΕΥΤΕΙΤΕ ΠΡΙΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αποχή από τους χειμερινούς αγώνες τοξοβολίας.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ARCHERY FREE :: ΕΝ ΑΡΧΗ :: ΨΗΦΟΦΟΡΙΕΣ - POLLS-
Μετάβαση σε: