ARCHERY FREE
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ARCHERY FREE

GIA TOXOTES
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 [b]Βοήθεια τοξότες!!!!!![/b]

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sofiatsakona




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 18/08/2008

[b]Βοήθεια τοξότες!!!!!![/b] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: [b]Βοήθεια τοξότες!!!!!![/b]   [b]Βοήθεια τοξότες!!!!!![/b] Icon_minitimeΔευ Αυγ 18, 2008 4:14 pm

Αγαπητοί φίλοι χρειάζομαι τις συμβουλές σας!!!

Ονομάζομαι Σοφία και είμαι 16 χρονών. Έχω πάθος με την τοξοβολία από μικρό παιδί αλλά δυστυχώς λόγω έλλειψης οργάνωσης δεν έχω καταφέρει να ασχοληθώ ακόμα με την τοξοβολία... Sad

Ωστόσο φέτος μου δίνεται η ευκαιρία να πηγαίνω κάθε βδομάδα στην Αθήνα και γι΄αυτό θα ήθελα να με βοηθήσετε να βρω έναν σύλλογο στην Αθήνα που να μπορώ να έχω πρόσβαση μέσω των μέσων μαζικής κυκλοφορίας.

Βασικά θα ήθελα να ασχολούμαι με το τόξο στο σπίτι με την ησυχία μου αλλά δεν πρέπει πρώτα να κάνω προπονήσεις με έμπειρους αθλητές ούτως ώστε να μην πάθω κανένα ατύχημα? Μπορώ να ρίχνω με το τόξο και χωρίς μαθήματα? Θα με καταϋποχρεώνατε αν μπορούσατε να μου δώσατε μερικές συμβουλές!!!

ΥΓ: Το γεγονός πως είμαι αριστερόχειρας παίζει ρόλο μόνο στην αγορά τόξου σωστά?

Ευχαριστώ πολύ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marion

marion


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Registration date : 05/07/2007

[b]Βοήθεια τοξότες!!!!!![/b] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [b]Βοήθεια τοξότες!!!!!![/b]   [b]Βοήθεια τοξότες!!!!!![/b] Icon_minitimeΤρι Αυγ 19, 2008 8:57 am

sofiatsakona έγραψε:


ΥΓ: Το γεγονός πως είμαι αριστερόχειρας παίζει ρόλο μόνο στην αγορά τόξου σωστά?

Σοφια καλως ηρθες στο φορουμ των τοξοβολων .
Το οτι εισαι αριστεροχειρας παιζει μεγαλο ρολο στην αγορα του εξοπλισμου σου. Πιστευω οτι μονο μεσα απο ενα συλλογο θα μπορεσεις να παρεις τις σωστες βασεις για να μαθεις τοξοβολια . Το σε ποιο συλλογο εξαρταται απο τον τοκο κατοικιας σου .
farao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorgos




Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ηλικία : 48
Registration date : 13/07/2007

[b]Βοήθεια τοξότες!!!!!![/b] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [b]Βοήθεια τοξότες!!!!!![/b]   [b]Βοήθεια τοξότες!!!!!![/b] Icon_minitimeΔευ Αυγ 25, 2008 2:45 pm

Δες εδω: http://www.toxovolia.com/downloads/archery/efot/efot-2008.pdf

Ούτε να το σκεφτείς να ξεκινήσεις και να προπονείσαι μόνη σου. Τουλάχιστο να βάλεις πρωτα τις βάσεις για σωστή προθερμανση και τεχνική.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[b]Βοήθεια τοξότες!!!!!![/b]
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ARCHERY FREE :: ΕΝ ΑΡΧΗ :: ΕΙΣΟΔΟΣ-
Μετάβαση σε: