ARCHERY FREE
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ARCHERY FREE

GIA TOXOTES
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΠΩΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ARROW

ARROW


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Localisation : ΥΠΕΡΠΕΡΑΝ
Registration date : 10/07/2007

ΠΩΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΩΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ   ΠΩΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ Icon_minitimeΚυρ Νοε 25, 2007 11:40 pm

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ,ΕΧΩ ΝΑ ΘΕΣΩ ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ.ΣΕ ΔΙΑΚΡΑΤΙΚΟ ΑΓΩΝΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΠΕΡΙΣΥ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΣΗΜΕΙΩΘΗΚΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΓΥΡΟ ΜΕ ΣΚΟΡ 114.ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΦΟΤ.ΣΤΟΝ ΦΕΤΙΝΟ ΑΓΩΝΑ ΞΑΝΑΕΓΙΝΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ ΜΕ ΣΚΟΡ 117 ΤΟ ΟΠΟΙΟ Η ΕΦΟΤ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ.ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΛΟΓΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ......ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΣΚΟΡ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΓΥΡΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΡΕΚΟΡ?ΤΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΩΦΕΛΗΣΕΙ Η ΜΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΕΝΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΡΕΚΟΡ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marion

marion


Αριθμός μηνυμάτων : 59
Registration date : 05/07/2007

ΠΩΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ   ΠΩΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ Icon_minitimeΠεμ Δεκ 13, 2007 5:19 pm

ARROW έγραψε:
.........ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΣΚΟΡ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΓΥΡΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΡΕΚΟΡ?ΤΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΩΦΕΛΗΣΕΙ Η ΜΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΕΝΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΡΕΚΟΡ?

Φίλη Arrow, ειναι πολυ απλή η απάντηση στο ερώτημα .... για να το αποδεχτούν θα πρεπει στην συνέχεια να πληρώσουν στον αθλητή και τα 300,00 ευρώ που εχει ορίσει η ομοσπονδία ως επιβραβευση της επιτυχίας του . Γνωρίζω πολύ καλά οτι η συγκεκριμένη αθλήτρια τους ειπε ( στην ΕΦΟΤ) οτι δεν θελει το χρηματικό βραβείο αλλα την καταχώρηση του ρεκόρ !!!! Τους κάνει και οικονομία κοινώς!! farao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@nn@

@nn@


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Registration date : 11/01/2008

ΠΩΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ   ΠΩΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ Icon_minitimeΠαρ Ιαν 11, 2008 8:30 pm

Καλησπέρα!! Είμαι κ εγώ τοξότρια χρόνια τώρα και είμαι ακόμα στην κατηγορία των κορασίδων(για λίγους μήνες ακόμα). Συμμετέχω στον αγώνα της Κυριακής,και επειδή είδα την συζήτησή σας περί πανελλήνιων ρεκόρ, μου δημιουργήθηκε μια απορία. Σε περίπτωση που κάνω νέο πανελλήνιο ρεκόρ(διότι αυτό των κορασίδων τώρα ειναι σχετικά χαμηλό), ισχύει κ γι'αυτήν την κατηγορία το χρηματικό ποσό που προαναφέρθηκε,σε περίπτωση που το αναγνωρίσουν?? Ευχαριστώ πολύ!! Smile (Θα επανέλθω σύντομα και με άλλες ερωτήσεις, διαφορετικού κάπως περιεχομένου!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
roula_1

roula_1


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Registration date : 19/11/2007

ΠΩΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ   ΠΩΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ Icon_minitimeΣαβ Ιαν 12, 2008 4:12 pm

KAΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΗ @nn@ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΡΕΚΟΡ.ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΜΙΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΡΕΚΟΡ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΟ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΘΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΕΙ ΣΑΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙ.ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΕΠΙΣΗΜΟ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ ΕΦΟΤ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΚΥΠΕΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ.ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ.
ΦΙΛΙΚΑ ΡΟΥΛΑ Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 59
Registration date : 11/12/2007

ΠΩΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΩΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ   ΠΩΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ Icon_minitimeΣαβ Ιαν 12, 2008 9:42 pm

roula_1 έγραψε:
......ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ.
ΦΙΛΙΚΑ ΡΟΥΛΑ Smile
χωρίς λόγια. suning



Με συγχωρείται κορίτσια για την εισβολή στον γυναικωνίτη και την παραβίαση του ασύλου του, αλλά ο σκοπός είναι ιερός. Πρόκειται για τον επόμενο αγώνα εσωτερικού χώρου στις 26-01-08, εδώ θα βρείτε τις πληροφορίες http://assainformation.blogspot.com/.

Αυτά φεύγω.suning
cavaleiro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.assapatra.com
 
ΠΩΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ARCHERY FREE :: Η ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ :: ΑΓΩΝΕΣ-
Μετάβαση σε: