ARCHERY FREE
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ARCHERY FREE

GIA TOXOTES
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΕΤΗΣΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΦΙΠΠΗΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ 2007

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 127
Ηλικία : 71
Registration date : 21/08/2007

ΕΤΗΣΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΦΙΠΠΗΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ 2007 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΕΤΗΣΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΦΙΠΠΗΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ 2007   ΕΤΗΣΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΦΙΠΠΗΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ 2007 Icon_minitimeΔευ Σεπ 24, 2007 11:18 pm

Γεια και χαρά σας αγαπημένοι Συντοξότες!
Επιστρέφοντας από την Ουγγαρία όπου στις 15 Σεπτεμβρίου διεξήχθησαν οι ετήσιοι Αγώνες Έφιππης Τοξοβολίας, ξαναδιαβάζω τους προβληματισμούς σας (μας) για τα διατρέχοντα εν Ελλάδι (βράσε όρυζα και φάγε λάδι)!
Βλέπω με αισιοδοξία την ...αισιοδοξία σας (μας) και τις προσδοκίες σας (μας) από την νέα διοίκηση (????) της ...Ε.Φ.Ο.Τ. αλλά, ευθύς αμέσως, νοιώθω την αισιοδοξία μου να παραχωρεί την θέση της σε έναν βαθύτατο πεσιμισμό αναλογιζόμενος ότι στην χώρα μας τα όμορφα πράγματα τα διαχειρίζονται άσχημες ανθρωπο-"περιπτώσεις".
Πάντως, η παρουσία όλων σας που εξακολουθείτε να προβληματίζεστε παρά το εμφανές (-έστατο!) αδιέξοδο αποτελεί δικό μου "φάρμακο" που αναζωπυρώνει την χαμένη μου αισιοδοξία κάνοντάς με να εξακολουθώ να ελπίζω... Γι αυτό ας συνεχίσουμε όλοι μαζύ να συνειδητοποιούμε και να στιγματίζουμε το "τέρας" αποδεικνύοντας, τουλάχιστον, ότι αρνούμεθα να συζούμε με αυτό!
Από την Ουγγαρία, πάντως, τα αγωνιστικά νέα είναι εξαίρετα! cheers
Μαζευτήκαμε εκεί, χαρήκαμε έναν υγιέστατο και συναδελφικό συναγωνισμό, φάγαμε μιάν υπέροχη ουγγαρέζικη κρεατόσουπα και μιλήσαμε με έναν πιτσιρικά που ήρθε να μας επισκεφθεί στην Κοιλάδα του "KASSAI" στην Ουγγαρία, έ φ ι π π ο ς, από την ...Μογγολία με ένα άλογο που το αγόρασε 150 δολλάρια! Shocked
Για ...λεπτομέρειες κάντε ένα κλικ στο:

http://www.horsebackarcherygr.com/competition2007.htm

Ωστόσο, για δύο ακόμη εβδομάδες που θα ξαναφύγω για την Κοιλάδα θα τα λέμε, έστω κι αν ..."κλαίμε"!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.horsebackarcherygr.com
 
ΕΤΗΣΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΦΙΠΠΗΣ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ 2007
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ARCHERY FREE :: Η ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ :: ΑΓΩΝΕΣ-
Μετάβαση σε: